Rozvrh lekcí

Rozvrh platný pro školní rok 2023/24

Veškeré lekce začínají v týdnu 2.-6.10.20223
Lektoři budou doplněni

Vysvětlivky:
OK - otevřený kurz, tedy kurz na který se může přihlásit kdokoli z veřejnosti
I - jde domluvit individuálně pouze 1x týdně, ale oficiálně je kurz 2x týdně
DV - děti vyzvedáváme my, vy si je vyzvednete po kroužku v místě, kde kroužek probíhá

LekceČasDenKategorieLektorMístoVěk
Cvičení pro rodiče s dětmi-OK09:30-10:15PondělíDětiMilena JelínkováVeleň – sál nad OÚod 1,5 rokuPřihlásit
Keramika ZŠ -OK,VD1.skupina 12:45-13:30 2.skupina 13:45-14:30PondělíDětiZuzana Chlumská Sluhy - třída ZŠ1.stupeň ZŠPřihlásit
Tanečky nejen pro holčičky ZŠ-VD14:45-15:30PondělíDětiZuzana ChlumskáVeleň – podkroví stará budova ZŠPřípravka-2.třídaPřihlásit
Gymnastika ZŠ-VD15:00-15:55PondělíDětiMilena JelínkováKostelec nad Labem - tělocvična ZŠ1.stupeň ZŠPřihlásit
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-OK,VD15:15-16:00PondělíDětiSára HlaváčováPanenské Břežany - tělocvična na OÚ 3-6 letPřihlásit
Anglický jazyk pro nejmenší MŠ-OK,VD1.skupina 15:00-15:45
2.skupina 16:05-16:50
PondělíDětiBarbora BízkováVeleň – sál nad OÚ3-6 let Přihlásit
Sportovní hry ZŠ-VD16:00-16:45PondělíDětiMilena JelínkováKostelec nad Labem - tělocvična ZŠ1.stupeň ZŠPřihlásit
Sportovní hry ZŠ-OK,VD16:15-17:00PondělíDětiPanenské Břežany - tělocvična na OÚ 1.stupeň ZŠ
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-OK16:30-17:15PondělíDětiMilka KrejčíJeduEdu Líbeznice3-6 letPřihlásit
Street-dance ZŠ-OK,I17:05-17:50Pondělí (+čtvrtek)DětiMilena JelínkováVeleň – sál nad OÚ3.-9.třídaPřihlásit
Cvičení pro ženy-OK18:30-19:30PondělíDospělíRadka BrožíkováKlíčany – tělocvična Není nutná rezervace
Cvičení pro maminky s dětmi-OK10:00-11:00ÚterýDospělíSára HlaváčováVeleň – sál nad OÚPřihlásit
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-VD15:00-15:45ÚterýDětiMilena JelínkováMŠ Sluhy3-6 letPřihlásit
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-VD16:00-16:45ÚterýDěti Zuzana ChlumskáHovorčovice - MŠ Bořanovická 3-6 let Přihlásit
Tělo v pohybu - závodní složka-OK17:00 - 18:30ÚterýDěti Radka Brožíková a Kateřina SoukupováCVČ Měšice od 6ti let Přihlašování u Radky Brožíkové
Tanečky nejen pro holčičky MŠ i ZŠ-OK,VD15:00-15:45StředaDětiMilena JelínkováMŠ Brázdim3-7 letPřihlásit
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-VD15:00-15:45StředaDětiSára HlaváčováBašť - MŠ K Beckovu3-6 let Přihlásit
Dramatický kroužek MŠ i ZŠ-VD15:15-16:00StředaDětiMilka KrejčíPanenské Břežany - třída ZŠ3-10 let Přihlásit
Sportovní hry MŠ i ZŠ-OK,VD15:50-16:35StředaDětiMŠ Brázdim3-7 let
Anglický jazyk ZŠ-VD16:00-16:45StředaDětiPanenské Břežany - třída ZŠ 1.stupeň ZŠ
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-VD16:00-16:45StředaDětiSára HlaváčováBašť - MŠ Korálkových3-6 letPřihlásit
Cvičení seniorů-OK9:00-10:00ČtvrtekSeniořiRadka BrožíkováCVČ Měšice
Cvičení pro rodiče s dětmi-OK09:30-10:15Čtvrtek DětiZuzana ChlumskáT.J. Sokol Mratín od 1,5 rokuPřihlásit
Gymnastika ZŠ-OK,VD14:55-15:50ČtvrtekDětiBarbora PecharováSluhy - tělocvična ZŠOd 6 letPřihlásit
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-VD15:30-16:15ČtvrtekDětiZuzana ChlumskáKlíčany – MŠ3-6 letPřihlásit
Tanečky nejen pro holčičky MŠ-OK,VD16:00-16:45ČtvrtekDětiSára HlaváčováVeleň – sál nad OÚ3-6 letPřihlásit
Gymnastika MŠ i ZŠ-OK15:55-16:50Čtvrtek DětiMilena JelínkováT.J. Sokol Mratín 3-10 let (děti budou rozděleny do skupin)Přihlásit
Gymnastika ZŠ-VD16:05-17:00ČtvrtekDětiBarbora PecharováVeleň – tělocvična - nová ZŠPřípravka a 1.stupeň ZŠPřihlásit
Street-dance ZŠ-OK,I17:10-17:55
Čtvrtek (+pondělí)DětiMilena JelínkováVeleň – sál nad OÚ3.-9.třídaPřihlásit
Tělo v pohybu - závodní složka-OK17:00-18:00ČtvrtekDětiRadka Brožíková a Kateřina SoukupováCVČ Měšice od 6ti let Přihlašování u Radky Brožíkové
Tělo v pohybu OLDIES-OK18:00-19:00ČtvrtekDospělíRadka Brožíková a Kateřina SoukupováCVČ Měšice od 17ti let Přihlašování u Radky Brožíkové
Výtvarný kroužek-OK7-12 let 17:00-18:00
12-18let 18:00-19:00
Čtvrtek DětiZuzana Chlumská T.J. Sokol Mratín 1.skupina 7-12let
2.skupina 12-18let
Přihlásit