Tábory

Tábory 2022

Letošní turnusy příměstských táborů, které zprostředkováváme jsou úspěšně za námi. Chtěli bychom shrnout všech osm týdnů s Vašimi dětmi, kterým jsme se snažili předat opravdu maximum a věříme, že přes naši nabídku sportovních, olympijských, anglických či keramických táborů si dokázali všechny děti vybrat to co je baví a zajímá.

Každý táborový týden počínal seznamovacím dnem, kdy děti měly možnost se mezi sebou seznámit, poznat lektory, kteří je po celou dobu doprovázeli a poznat pravidla a režim tábora. Program který se lišil od zaměření tábora začínal naplno v úterý, kdy jsme se s dětmi každé ráno přivítali a procvičili se abychom mohli podávat co nejlepší výkony po celý den. Dopolední program byl po většinu času ve znamení vyrábění a to i na sportovních táborech. Po obědě vždy čekal děti polední odpočinek, který značně využily ku prospěchu odpočinku. Odpolední program se často odvíjel od počasí ,velká vedra nám dávala možnost často děti kropit vodou, abychom jim zpříjemnili ať sportovní nebo výtvarné aktivity.

Čtvrtý den tábora na nás vždy čekal celodenní výlet po atraktivních místech v okolí, podívali jsme se do zámeckého parku ve Veltrusích, zasportovali si na fitness louce nad Rokytkou, prozkoumali jsme prales ve Kbelích, nebo jsme se procházeli v okolí zámeckých zahrad v Měšicích, na každé místo jsme se zvládli dopravit městskou hromadnou dopravou a zpříjemnit tak cestu i ostatním cestujcím:)

A poslední den jsme zakončili cestou po stopách lesní zvěře, kde na děti čekala odměna za zvládnutých pět dní a vyhlášení nejlepšího táborníka.

Pár řádku bych ráda věnovala i stravě. Musíme říci, že svačiny, které děti dostávaly, dvakrát denně (vždy sladké i slané) s dostatkem zeleniny a důsledným dodržováním pitného režimu si velmi chválily. Obědy jsme přenechali zkušenějším a vybírali ze škol, nebo jsme zvolili dovážení jídla z jídelen a musíme říci, že se o naše strávníky vždy skvěle postarali.

Na závěr bych vám chtěla poděkovat. Moc si vážíme vaší důvěry, hodně z Vás se k nám již několik let vrací ať už v rámci kroužkových či táborových aktivit. Doufáme, že i letos byli spokojeny nejen děti, ale i rodiče, děkujeme za krásných osm týdnů a budeme se těšit na dalších kroužkách či táborech.

Zde přikládám přehled našich letních dní:
18.7.-22.7. 2022 – Sportovní týden ve Veleni
18.7.-22.7. 2022 – Keramický tábor v Bašti
25.7.-29.7.2022 – Sportovní týden ve Zdibech
25.7.-29.7.2022 – Olympijský týden v Bašti
1.8.-5.8.2022 – Sportovní týden s angličtinou ve Zdibech
8.8.-12.8.2022 – Keramický tábor v Bašti
8.8.-12.8.2022 – Sportovní týden ve Veleni
15.8.-19.8.2022 – Sportovní týden v Panenských Břežanech