O nás

Poznejte náš tým

To co děláme, děláme s láskou a radostí.

radka-brozikova

Radka Brožíková

"Smyslem mého života je pohyb a kreativita jako dva principy, které mě vedou k neustálému seberozvoji."

Lektorka zdravotního cvičení (Styl cvičení, který Vás příjemně rozpohybuje, protáhne s pocitem lehkosti a ladnosti. Povedu Vás k protažení, posílení a především ke správnému držení těla. Na lekcích budeme pracovat s tělem jako přirozeným nástrojem, cílem je zapojení HSS, budeme se učit vnímat své tělo jako celek).

Keramička, umělecká sklenářka, pedagog mimoškolní výchovy a vzdělávání, tanečnice …

Organizátorka letních táborů, oslav a zábavných programů pro děti,. Produkce pořádání kurzů, školení, workshopů, přednášek.

Člen divadelního souboru PaK.

Dosažené vzdělání:

Střední ekonomická škola, Kubelíkova, Praha 3 (maturita)

Doplňkové vzdělání:

„Umělecký sklenář“ – vyučena v oboru, SOŠ uměleckořemeslná Praha 9

  • 12/2016 rekvalifikace „Cvičitel zdravotní tělesné výchovy“
  • 06/2018 rekvalifikační program: Pedagogické minimum pro instruktory odborného výcviku
  • od 02/2018 do 01/20: HAMU – DVPP (certifikovaná kvalifikace v oboru Taneční a pohybová výchova)
  • 04/2019 herecký seminář v rozsahu 40 hod. – Vyšší odborná škola herecká
  • 10 let lektorka zdravotního cvičení na míčích 

Sára Hlaváčová

Jsem lektorka cvičení rodičů s dětmi, tanečků, gymnastiky, angličtiny a kardio cvičení pro ženy. Pohyb mne provází po celý život. Od svých tří let jsem závodně krasobruslila. K tomuto sportu se pojila řada dalších aktivit jako například balet, atletika a tanec. Dále jsem si vyzkoušela latinsko-americké tance, aerobik, street-dance, moderní jazz, sportovní hry, výrazový tanec, gymnastiku a hru na flétnu. S dětmi jsem začala spolupracovat v roce 2015. 

Přes léto organizuji od roku 2018 příměstské tábory. Zúčastnila jsem se řady kurzů, které mne inspirovaly a posunuly dále v mém rozvoji.

Odmaturovala jsem na Trojském gymnáziu a v roce 2019 jsem dokončila bakalářské vzdělání na Metropolitní univerzitě, obor medialních studií. 

Život bez pohybu a dětí si už neumím představit. Tato práce mne velice naplňuje.

Ve svém volném čase ráda cestuji, učím se nové jazyky, jezdím na výlety a věnuji se své rodině.

Barbora Pecharová

Jsem studentkou veřejné správy, práci s dětmi beru hlavně jako koníček a něco co mě neskutečně naplňuje pozitivní energií. Mým smyslem je především dětem předávat veškeré vědomosti a techniky sportů nebo učení ve kterém se i já během let zdokonaluji protože to vnímám jako celoživotní proces.

Ve svém volném čase ráda rekreačně sportuji, věnuji turistice a pro odpočinek od fyzických aktivit sahám po knihách. Studium školy mi také zabírá značné množství času.

S dětmi pracuji již čtvrtým rokem v naší sestavě a velmi si vážím týmu lidí kteří mi umožnili se k této práci dostat.

Nikol Kratěnová

Studuji veřejnou správu a dále chci pokračovat na studie stavebního inženýrství. Práce s dětmi mě už dlouho naplňuje a věřím, že ještě dlouho bude. Začala jsem dětskými tábory, kam jezdím jako dětský vedoucí. Také jsem přes 11 let tancovala Showdance, Disco dance a 5 let jsem dělala akrobacii s gymnastikou. Také pravidelně hlídám malé děti, když potřebují rodiče chvíli volna, nebo přes prázdniny, když jsou školy/školky zavřené. Už dva roky jezdím pomáhat na školy v přírodě jako animátorka volné zábavy. Ráda předávám dětem své zkušenosti a postřehy ze světa sportu a vědomosti, které jsem nasbírala.

Ráda se učím novým věcem, nejvíc mě však baví se učit nové jazyky a nějaké ty nové počtářské úlohy, a proto jsem i přes karanténu doučovala děti češtinu, angličtinu a matematiku. Také si při volné chvíli, když zrovna necvičím ponořím do světa knížek.

Lekce lektora

Zuzana Chlumská

Pracuji ve zdravotním zaměření jako bandážista a specialista na výrobu zdravotních vložek do bot. S dětmi jsem pracovala již v mládí jako vedoucí na dětských táborech, dále také jako příležitostný dobrovolník v MŠ. Věnovala jsem se aerobiku, zumbě a dalším druhům tance. Jsem maminkou třech dětí. Ve volném čase se věnuji rodině. Jezdíme na výlety do přírody, turistika mě velice baví. Ráda se učím novým věcem a novým výzvám. Smích,radost, upřímnost a oddanost vašich dětí je pro mě velice naplňující.
 

Ráda se učím novým věcem, nejvíc mě však baví se učit nové jazyky a nějaké ty nové počtářské úlohy, a proto jsem i přes karanténu doučovala děti češtinu, angličtinu a matematiku. Také si při volné chvíli, když zrovna necvičím ponořím do světa knížek.

Pro rodiče

Vážení a milí rodiče, 

velice nás těší, že máte zájem o jakoukoli aktivitu od naší společnosti Tělo v pohybu. 

V případě přihlášení na kroužek prosím vyplňte elektronický formulář, který naleznete na hlavní stránce našeho webu, popřípadě u každé lekce zvlášť. Po vyplnění Vám dorazí e-mail, kde se dozvíte další potřebné informace o platbě, co s sebou na kroužek apod. Pokud máte zájem o fakturu tak mi prosím napište Vaše fakturační údaje a já fakturu co nejdříve vystavím. Cena a doba trvání kurzu se odvíjí od kroužku, který jste si vybrali. V ceně je zahrnuto vše (nájem, lektoři, cvičební pomůcky, různá vystoupení, naše režie apod.). Kroužky probíhají stejně jako školní rok v MŠ a ZŠ, tudíž neprobíhají přes svátky a prázdniny. O tom budete vždy dostatečně dopředu informováni e-mailem. Pokud se rozhodnete přihlásit dítě na kroužek v průběhu pololetí, nemáme s tím problém. Samozřejmě Vám neodchozené hodiny odečteme. 

V případě přihlášení na tábor prosím vyplňte elektronický formulář, který naleznete na hlavní stránce našeho webu, popřípadě u každého tábora zvlášť. Po vyplnění Vám dorazí e-mail, kde se dozvíte další potřebné informace o platbě, co s sebou na tábor apod. Pokud máte zájem o fakturu tak mi prosím napište Vaše fakturační údaje a já fakturu co nejdříve vystavím. Cena tábora se odvíjí od termínu, který jste si vybrali. V ceně je zahrnuto vše (nájem, lektoři, cvičební a výtvarné pomůcky, strava, pitný režim, výlet, různá vystoupení, naše režie apod.)

V případě jakékoli jiné nabídky (divadlo, narozeninová oslava apod..) se nám prosím ozvěte na e-mail: sarus.hlavacova@gmail.com, nebo na telovpohybu@seznam.cz. 

Pro zájemce

Víte o škole, školce či sportovním prostoru, kde by mohly probíhat naše kroužky? Budeme moc rádi, pokud se nám s nabídkou ozvete na e-mail sarus.hlavacova@gmail.com, nebo na telovpohybu@seznam.cz.

My se Vám vynasnažíme nabídnout ty nejlepší kroužky a lektory, kteří budou pro Vaši oblast nejvhodnější. Výhodou našich kroužků je možnost vyzvedávání dětí, tudíž rodiče nemají žádnou starost s jejich vyzvedáváním a přejížděním.