O nás

Poznejte náš tým

To co děláme, děláme s láskou a radostí.

Sára Hlaváčová

Jsem lektorka cvičení rodičů s dětmi, tanečků, gymnastiky, angličtiny a kardio cvičení pro ženy. Pohyb mne provází po celý život. Od svých tří let jsem závodně krasobruslila. K tomuto sportu se pojila řada dalších aktivit jako například balet, atletika a tanec. Dále jsem si vyzkoušela latinsko-americké tance, aerobik, street-dance, moderní jazz, sportovní hry, výrazový tanec, gymnastiku a hru na flétnu. S dětmi jsem začala spolupracovat v roce 2015. 

Přes léto organizuji od roku 2018 příměstské tábory. Zúčastnila jsem se řady kurzů, které mne inspirovaly a posunuly dále v mém rozvoji.

Odmaturovala jsem na Trojském gymnáziu a v roce 2019 jsem dokončila bakalářské vzdělání na Metropolitní univerzitě, obor medialních studií. 

Život bez pohybu a dětí si už neumím představit. Tato práce mne velice naplňuje.

Ve svém volném čase ráda cestuji, učím se nové jazyky, jezdím na výlety a věnuji se své rodině.

Soňa Čechovská

Jsem maminkou tří dětí , pedagožkou, ředitelkou základní školy, lektorkou, choreografkou a tanečnicí. Jsem mnoho profesí v jednom. Láska k pohybu mě provází odjakživa. V pěti letech mně učarovala moderní gymnastika, poté moderní i klasický balet. Proto jsem vystudovala taneční konzervatoř, Hudební a Taneční akademii múzických umění a obor Učitelství pro. I.st. na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Díky tanci a divadlu jsem procestovala velký kus světa, absolvovala mnoho workshopů, poznala skvělé pedagogy a choreografy, kteří mi předali nemálo svých zkušeností, z kterých čerpám dodnes. V lektorské činnosti pro děti se nejvíce věnuji baletní přípravce, sportovním hrám a tanečnímu směru. Starší děti s vášní pro tanec připravuji především na studium na konzervatoři. Pro dospělé lektoruji moderní tanec, Contemporary dance, muzikálový tanec, balet pro dospělé, výrazový tanec, cvičení rodičů s dětmi a cvičení po porodu.

Kristýna Petrboková

Ahoj,
jsem Kristýna a říkají mi KIKI😊. Od malička se věnuji tanci. Od svých 3 let jsem navštěvovala dětský folklorní soubor Valášek, kde jsem se naučila jak taneční techniky, tak i celkovou průpravu dítěte. Ve Valášku jsem působila i jako asistentka vedoucí, kde jsem vedla malé děti k správnému držení těla, rytmice a tanečním dovednostem. Během let strávených v souboru jsem natočila několik reklam, nebo tančila ve videoklipu Medvídek od Lucie, za což jsme vyhráli Grammy.
Jako malinká holka jsem pomáhala Dádě Patrasové ve studiu tančit.
V 16ti letech jsem se stala součástí týmu Dády Patrasové a jezdila s ní na dětská představení jako tanečnice a choreografka disko show. Nakonec jsem propůjčila svůj hlas známé žížale Jůlii.
Nyní působím v tanečním divadle Bufo a jsem maminkou malého dvouletého chlapečka, kterému se věnuji.
Ráda bych pomohla co nejvíce v dnešní technické době vést děti k muzice, tanečkům, pohybu či rétorice a věnovala bych se jim tak, aby co možná nejvíce omezili jejich nynější svět elektroniky.

Nikol Kratěnová

Studuji veřejnou správu a dále chci pokračovat na studie stavebního inženýrství. Práce s dětmi mě už dlouho naplňuje a věřím, že ještě dlouho bude. Začala jsem dětskými tábory, kam jezdím jako dětský vedoucí. Také jsem přes 11 let tancovala Showdance, Disco dance a 5 let jsem dělala akrobacii s gymnastikou. Také pravidelně hlídám malé děti, když potřebují rodiče chvíli volna, nebo přes prázdniny, když jsou školy/školky zavřené. Už dva roky jezdím pomáhat na školy v přírodě jako animátorka volné zábavy. Ráda předávám dětem své zkušenosti a postřehy ze světa sportu a vědomosti, které jsem nasbírala.

Ráda se učím novým věcem, nejvíc mě však baví se učit nové jazyky a nějaké ty nové počtářské úlohy, a proto jsem i přes karanténu doučovala děti češtinu, angličtinu a matematiku. Také si při volné chvíli, když zrovna necvičím ponořím do světa knížek.

Radka Brožíková

"Smyslem mého života je pohyb a kreativita jako dva principy, které mě vedou k neustálému seberozvoji."

Lektorka zdravotního cvičení (Styl cvičení, který Vás příjemně rozpohybuje, protáhne s pocitem lehkosti a ladnosti. Povedu Vás k protažení, posílení a především ke správnému držení těla. Na lekcích budeme pracovat s tělem jako přirozeným nástrojem, cílem je zapojení HSS, budeme se učit vnímat své tělo jako celek).

Keramička, umělecká sklenářka, pedagog mimoškolní výchovy a vzdělávání, tanečnice …

Organizátorka letních táborů, oslav a zábavných programů pro děti,. Produkce pořádání kurzů, školení, workshopů, přednášek.

Člen divadelního souboru PaK.

Dosažené vzdělání:

Střední ekonomická škola, Kubelíkova, Praha 3 (maturita)

Doplňkové vzdělání:

„Umělecký sklenář“ – vyučena v oboru, SOŠ uměleckořemeslná Praha 9

  • 12/2016 rekvalifikace „Cvičitel zdravotní tělesné výchovy“
  • 06/2018 rekvalifikační program: Pedagogické minimum pro instruktory odborného výcviku
  • od 02/2018 do 01/20: HAMU – DVPP (certifikovaná kvalifikace v oboru Taneční a pohybová výchova)
  • 04/2019 herecký seminář v rozsahu 40 hod. – Vyšší odborná škola herecká
  • 10 let lektorka zdravotního cvičení na míčích 

Zuzana Chlumská

Pracuji ve zdravotním zaměření jako bandážista a specialista na výrobu zdravotních vložek do bot. S dětmi jsem pracovala již v mládí jako vedoucí na dětských táborech, dále také jako příležitostný dobrovolník v MŠ. Věnovala jsem se aerobiku, zumbě a dalším druhům tance. Jsem maminkou třech dětí. Ve volném čase se věnuji rodině. Jezdíme na výlety do přírody, turistika mě velice baví. Ráda se učím novým věcem a novým výzvám. Smích,radost, upřímnost a oddanost vašich dětí je pro mě velice naplňující.
 

 

Milka Krejčí

Jmenuji se Milka Krejčí, je mi 39 let, bydlím v Líbeznicích. Jsem mámou 3 dětí ve věku téměř 3 roky, 4 a 10 let. V mládí jsem cvičila gymnastiku a lidové tance. Před dětmi jsem psala scénáře pro malé divadlo Alterna. Jsem kreativní a k tomu se snažím vést i děti,  nejen moje , ale i z blízkého okolí,  dětí máme pořád plný dům :-).  Vedla jsem čtenářský kroužek,  o prázdninách pořádám s dětmi z okolí různé dobrodružné stezky a hry. Život s dětmi mě naplňuje a v budoucnu bych chtěla dokončit svoje pedagogické vzdělání a věnovat se pouze jim.

Od malička jsem milovala děti!

Můj sen, pečovat o ně a zpříjemnit jim čas, strávený v ordinaci, jako dětská sestra, se mi splnil. Není nic hezčího, než vidět dítě, které přichází i odchází z ordinace s úsměvem! Již při studiu na gymnáziu, jsem jezdila jako lektorka na tábory různého směru(cyklo, angličtina, tvoření), poté jsem soukromě hlídala děti, od novorozenců, po puberťáky:) Vyrazila jsem také na Krétu, kde jsem dělala dětskou animátorku v hotelu. Jsem již 10 let lektorkou klavíru. Odmaturovala jsem na Gymnáziu Čakovice a poté vystudovala vyšší zdravotnickou školu. Pracovala jsem na pediatrii pro zahraniční pacienty, takže kontakt s dětmi v anglickém jazyce pro mě byl na denním pořádku. Práce s dětmi mě naplňuje a dává mi velký smysl. Momentálně jsem na mateřské dovolené s ročním synem. Ve volném čase ráda cestuji, hraji na klavír, vařím, jezdím na kole a věnuji se své rodině.

Milena Jelínková

Od malička jsem se věnovala sportu. Vychodila jsem sportovní školu zaměřenou na basketbal, florbal a volejbal. Závodně jsem tančila country, poté jsem přešla na hiphop. Při nástavbovém studiu jsem přes týden hlídala děti a o víkendu pracovala v divadle.
Jsem maminkou dvou dětí. Svůj volný čas trávím s rodinou. Rádi tvoříme, tančíme, chodíme na procházky a zahradničíme. Řídím se motem “ NAJDI SI ČAS, DĚLAT TO, CO DĚLÁ TVOJI DUŠI SŤASTNOU.“

Pro rodiče

Vážení a milí rodiče, 

velice nás těší, že máte zájem o jakoukoli aktivitu od naší společnosti Tělo v pohybu. 

V případě přihlášení na kroužek prosím vyplňte elektronický formulář, který naleznete na hlavní stránce našeho webu, popřípadě u každé lekce zvlášť. Po vyplnění Vám dorazí e-mail, kde se dozvíte další potřebné informace o platbě, co s sebou na kroužek apod. Pokud máte zájem o fakturu tak mi prosím napište Vaše fakturační údaje a já fakturu co nejdříve vystavím. Cena a doba trvání kurzu se odvíjí od kroužku, který jste si vybrali. V ceně je zahrnuto vše (nájem, lektoři, cvičební pomůcky, různá vystoupení, naše režie apod.). Kroužky probíhají stejně jako školní rok v MŠ a ZŠ, tudíž neprobíhají přes svátky a prázdniny. O tom budete vždy dostatečně dopředu informováni e-mailem. Pokud se rozhodnete přihlásit dítě na kroužek v průběhu pololetí, nemáme s tím problém. Samozřejmě Vám neodchozené hodiny odečteme. 

V případě přihlášení na tábor prosím vyplňte elektronický formulář, který naleznete na hlavní stránce našeho webu, popřípadě u každého tábora zvlášť. Po vyplnění Vám dorazí e-mail, kde se dozvíte další potřebné informace o platbě, co s sebou na tábor apod. Pokud máte zájem o fakturu tak mi prosím napište Vaše fakturační údaje a já fakturu co nejdříve vystavím. Cena tábora se odvíjí od termínu, který jste si vybrali. V ceně je zahrnuto vše (nájem, lektoři, cvičební a výtvarné pomůcky, strava, pitný režim, výlet, různá vystoupení, naše režie apod.)

V případě jakékoli jiné nabídky (divadlo, narozeninová oslava apod..) se nám prosím ozvěte na e-mail: sarus.hlavacova@gmail.com, nebo na telovpohybu@seznam.cz. 

Pro zájemce

Víte o škole, školce či sportovním prostoru, kde by mohly probíhat naše kroužky? Budeme moc rádi, pokud se nám s nabídkou ozvete na e-mail sarus.hlavacova@gmail.com, nebo na telovpohybu@seznam.cz.

My se Vám vynasnažíme nabídnout ty nejlepší kroužky a lektory, kteří budou pro Vaši oblast nejvhodnější. Výhodou našich kroužků je možnost vyzvedávání dětí, tudíž rodiče nemají žádnou starost s jejich vyzvedáváním a přejížděním.